Tepe İnşaat "Türkiye'nin İhracatını En Çok Arttıran Şirketi" Oldu

Capital Dergisi’nin bu yıl 20’ncisini gerçekleştirdiği “Capital500 – Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması”nın sonuçlarına göre Tepe İnşaat Türkiye’nin ihracatını en çok arttıran şirketi oldu.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tepe İnşaat, Türkiye’nin en prestijli dergilerinden Capital Dergisi’nin 20 yıldır düzenlediği Capital500 - Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi Araştırması’nda “İhracatını En Çok Arttıran Şirket” olarak gösterildi.

Tepe İnşaat’ın “İhracatını En Çok Arttıran Şirket” kategorisinde birinci sırada yer aldığı Capital500 - Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi Araştırması’nın ödül töreni 28 Aralık 2017 akşamı Swissotel’de gerçekleştirildi. Tepe İnşaat’ın ödülünü Tepe İnşaat Pazarlama Müdürü Sertuğ Deringöl, Doğan Burda Dergi’nin Genel Müdürü Melih Cem Başar’ın elinden aldı. Başta Türkmenistan Cam ve Cam Ürünleri Fabrikası olmak üzere yurtdışında yaptığı taahhüt işleri kapsamında ihracatını 135,5 milyon seviyesine çıkaran Tepe İnşaat bu başarı neticesinde Capital500’ün araştırmasında “İhracatını En Çok Arttıran Şirket” oldu.

SİZİ ARAYALIM