• Atila Kemal OĞUZ Genel Müdür

  Öğrenim hayatının kilometre taşları olan Kuleli Askeri Lisesi’nden 1982 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Executive MBA Yüksek Lisans programını ve Michigan Üniversitesi’nde Küresel Rekabet Stratejileri programını tamamladı.Sektörün güzide firmalarında saha mühendisliğinden başlayarak, Planlama Mühendisi, Şantiye Şefi, Proje Müdürü, Proje Koordinatörü ve Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Şirketin, kurumsal kültürünün gelişimi, değişim stratejileri, yatırım ve taahhüt projelerinin yönetiminden sorumlu. Tepe İnşaat’ı insan ve müşteri odaklı, çalışanlarını eğiten bir Şirket olarak tanımlıyor. Türk inşaat sektörünün uluslararası taahhüt piyasasında ağırlığının arttırılması konusunda çaba gösteriyor. Yurtdışı müteahhitlik sektöründe, Hırvatistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Almanya, Irak, Afganistan ve Türkmenistan gibi ülkelerde üstyapı ve endüstriyel yapılar, Türkiye’de yatırım projeleri ağırlıklı çalışma deneyimi olan Atila Kemal OĞUZ, 2010 yılından bugüne, Tepe İnşaat Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

 • M. Vedat KÖSE Genel Müdür Yardımcısı, Yurt İçi Projeler

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Executive MBA Yüksek Lisans programını ve Michigan Üniversitesi’ nde Küresel Rekabet Stratejileri programını, 2017 yılında da MIT’de (Massachusetts Institute of Technology) Küresel Piyasaları Anlamak: “Yöneticiler için Makroekonomi” programını tamamlamıştır. 1992 yılından 2001 yılına kadar Dikmen Vadisi Projesi, Tarsus-Mersin Otoyolu Viyadükleri, İzmit Evsel ve Endüstriyel Su Temini Projesi ile Bursa Hafif Raylı Sistem Projesi inşaatlarında Saha Mühendisliğinden başlayarak Kısım Şefi, Kalite Temin ve Kontrol Şefi, Hatyolu ve Prefabrik İşler Şefi görevlerinde bulunmuştur. 2001 yılında Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’de göreve başlayan M. Vedat KÖSE, Türkiye ve Azerbaycan’da altyapı, üstyapı ve endüstriyel yapılarda Üretim Müdürü, Teknik Ofis Şefi, Proje Müdürü ve Proje Koordinatörü olarak görev almıştır. Şubat 2016’dan itibaren Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’de Yurt İçi Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 • Şafak KOLAY Genel Müdür Yardımcısı, Yurt Dışı Projeler

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1989 yılından bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen çeşitli taahhüt firmalarının hem yurtiçi ve hem de yurtdışı projelerinde sorumluluk almış ve değişik kademelerde yöneticilik yapmıştır. Yurtdışında çalışmış olduğu ülkeler Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan ve Hırvatistan olup bu ülkelerde tamamlamış olduğu işler havaalanı, karayolu, konut ve sosyal tesisler ile iş merkezi projeleridir. Yurtiçinde tamamlamış olduğu projeler ise hastane, boru hattı, baraj ve hidroelektrik santrali işleridir. Tepe Grubu’nda ilk olarak 1995-1996 yıllarında görev almış olan Şafak KOLAY, Temmuz 2013’ten itibaren Tepe İnşaat’ta yurtdışı işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

 • Murat ANKARA Genel Müdür Yardımcısı, Yatırım Projeleri

  İzmir doğumlu, Ankara Üniversitesi, Jeofizik Mühendisliği mezunudur. 1992 yılından itibaren Tepe İnşaat şantiye ve merkez birimlerinde yürüttüğü çeşitli görevler ile Planlama, Maliyet Kontrol, Proje Yönetimi ve Proje Geliştirme alanlarında çalışmıştır. Tepe İnşaat bünyesinde Bilkent Plaza İş ve Alışveriş Merkezi, Dünya Bankası MEER ve TERRA Projeleri, Kanyon Avm-Ofis-Konut Kompleksi, Buyaka Avm-Ofis-Konut Kompleksi, Şişecam Yenişehir Düzcam ve Şişe Fabrikaları, Narcity ve Narlife Konutları gibi önemli projelerde çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Yatırım Projeleri alanında Proje Geliştirme Müdürü, Koordinatörü ve Direktörü olarak görev almış olup, Şubat 2016'dan itibaren Yatırım Projelerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

SİZİ ARAYALIM